Pondělí, 19 Bře 2018
Home Čokoládové fondue

E-SHOP

Hledat ve zboží

Přihlašovací formulář


Zapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

PDFTisk

Čokoládové fondue

Seřadit podle:

Tmavá náplň do čokoládové fontány 1 kg

Nabízíme ji jako levnou alternativu předchozích čokolád pro čokoládové fontány. Chutí ani kvalitou se belgické čokoládě ani Carle nemůže rovnat. Pro správnou tekutost je nutné ji naředit jedlým olejem.
[Popis zboží...]


129,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Bílá náplň do čokoládové fontány 1 kg

Nabízíme ji jako levnou alternativu bílé čokolády Callebaut pro čokoládové fontány. Chutí ani kvalitou se belgické čokoládě rovnat nemůže a je určena pro příležitosti, kde je vizuální efekt je důležitější než chuťový zážitek. Pro správnou tekutost je nutn
[Popis zboží...]


149,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Hořká čokoláda Callebaut 811NV - 1 kg

Hořká čokoláda Callebaut 811NV je pravá belgická čokoláda s vyváženou chutí kakaa a ideální viskozitou. Je vhodná do čokoládového fondue, na výrobu pralinek, čokoládových ozdob nebo jako poleva.
[Popis zboží...]


279,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Mléčná čokoláda Callebaut 823NV - 1 kg

Mléčná čokoláda Callebaut 823NV je pravá belgická čokoláda krémové chuti s jemným nádechem karamele a ideální viskozitou. Je vhodná do čokoládového fondue, na výrobu pralinek, čokoládových ozdob nebo jako poleva.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Čokoládové fondue 1 litr

Toto velké čokoládové fondue s nádobou o obsahu 1 litr můžete využít pro sladký večer s luxusní čokoládou, ve které si budete namáčet kousky lahodného ovoce. Je ale také neocenitelným pomocníkem při domácím pečení nebo při přípravě čokolády do fontány.
[Popis zboží...]


1349,00 Kč (včetně DPH 21 %)

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»
Výsledky 1 - 5 z 5