Úterý, 16 Říj 2018
Home ESHOP Čokoládové fontány Čokoládová fontána CF 600

E-SHOP

Hledat ve zboží

Přihlašovací formulář


Zapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

PDFTisk
Čokoládová fontána CF51 PROČokoládová fontána Sephra Legend

Čokoládová fontána CF 600
Zobrazit v plné velikosti


Čokoládová fontána CF 600

Cena: 9990,00 Kč (včetně DPH 21 %)

Profesionální nerezová čokoládová fontána CF600 je určená pro použití v gastromii pro cateringové firmy, restaurace, cukrárny a podobné provozovny. Je vybavena speciálním silným motorem přímo napojeným na nerezový šnek se speciální úpravou proti opotřebení. Šnek je uložen ve vodicím kroužku.

Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje velmi tichý a klidný chod čokoládové fontány. Odpadá tím nutnost použití převodovky, což je u čokoládových fontán nejchoulostivější, nejvíce poruchová a také nejhlučnější součát.

Čokoládová fontána CF600 je vybavena širokou vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokládou.

Ohřev a pohon šneku mají samostatné spínače což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány. Vrchní část čokoládové fontány, která přichází do styku s čokoládou je možno snadno a bez nástrojů demontovat a umýt v myčce.

Profesionální nerezová fontána CF600 má v porovnání s domácími fontánami mnohem delší životnost a na čokoládovou fontánu CF600 je možné zakoupit náhradní díly. Spolu s čokoládovou fontánou CF600 jsou dodávány tyto náhradní díly: 2x gufero, 2x silikonový těsnící kroužek a 4x pojistka.

Součástí balení je také návod v češtině a samostatný přívodní kabel. Aktuálně prodávaná verze fontány má oproti fotce jiný tvar korunky věže.

Celková výška fontány    60 cm

Výška věže                   36 cm

Průměr nádoby             30  cm

Kapacita nádoby            4 litry

Hmotnost fontány         8 kg

Výkon                         210 W

Provoz bez přerušení až 10 hodin za den. Čokoládová fontána není určena pro každodenní použití.


Dostupnost

Toto zboží je:

24h.gif