Pondělí, 19 Bře 2018
Home ESHOP Kakaové máslo Kakaové máslo Mycryo - v prášku, 600 g

E-SHOP

Hledat ve zboží

Přihlašovací formulář


Zapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

PDFTisk
Silikonový popkornovač PopUp zelenýČokoládová fontána CF-12, červená

Kakaové máslo Mycryo - v prášku, 600 g
Zobrazit v plné velikosti


Kakaové máslo Mycryo - v prášku, 600 g

Cena: 399,00 Kč (včetně DPH 15 %)

100 % kakaové máslo ve formě prášku od firmy Callebaut.  Je ideální pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády. Stačí přidat do rozpuštěné čokolády 20 gramů kakaového másla na jedno kilo čokolády a čokoláda krásně teče. Prodává se v plechovce o obsahu 600 g.

Kakaové máslo Mycryo je ideální prostředek pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády, ale také jej můžete využít v kuchyni i jinak. Je výborné na smažení, rychlé opékání i pečení. Kakaové máslo má tu jedinečnou vlastnost, že nepřebíjí chuť Vašich ingrediencí - naopak, pomůže jim vyniknout.

Kakaové máslo je odolné vůči velmi vysokým teplotám (kolem 200 °C). Díky práškové konzistenci se kakaové máslo Mycryo velmi dobře odměřuje a dávkuje.

Objevte tento nový způsob přípravy masa, ryb a zeleniny. Velkou výhodou kakaového másla je také to, že neobsahuje žádný cholesterol a má nižší obsah tuků a méně kalorií než běžné tuky používané v kuchyni.

Kromě výše uvedeného použití v kuchyni má kakaové máslo velký význam v kosmetice. Používá se jako základ pro široké spektrum kosmetických preparátů, kde se využívá jeho zvláčňujících účinků a obsahu velkého množství přírodních antioxidantů.

Balení: plechovka 600 gramů
Výrobce: Callebaut

 


Dostupnost

Toto zboží je:

24h.gif