Pondělí, 19 Bře 2018
Home Výrobníky cukrové vaty

E-SHOP

Hledat ve zboží

Přihlašovací formulář


Zapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

PDFTisk

Výrobníky cukrové vaty

Výrobníky cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu.

Zde naleznete stroje na výrobu cukrové vaty - výrobníky cukrové vaty a taky ochucený a barevný cukr vhodný na výrobu cukrové vaty. Pokračovat můžete kliknutím na obrázky výše. Kliknutím na obrázek s dózou s cukrem se dostanete do kategorie cukru na výrobu cukrové vaty a kliknutím na obrázek výrobníku cukrové vaty se dostanete do kategorie výrobníků cukrové vaty. Můžete ale nakupovat na této stránce níže, kde najdete jak cukr na cukrovou vatu tak také stroje na výrobu cukrové vaty.

 Seřadit podle:

Hranaté špejle 4x4mm - 30 cm

Hranaté špejle z lipového dřeva pro snadnější přípravu cukrové vaty. Na hranatou špejli se cukrová vata zachytává snáze než na kulatou špejli a nesklouzne. Rozměr 4x4 mm, délka 30 cm. V jednom balení je 25 kusů.
[Popis zboží...]


29,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Cukr na cukrovou vatu - Piňa Colada

Ochucený žlutý cukr s příchutí Piňa Colady na výrobu cukrové vaty žluté barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu žluté barvy s příchutí Piňa Colada.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu - borůvka

Ochucený fialový cukr s borůvkovou příchutí na výrobu cukrové vaty fialové barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu fialové barvy s příchutí borůvky.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu - karamel

Ochucený hnědý cukr s karamelovou příchutí na výrobu cukrové vaty hnědé barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu hnědé barvy s příchutí karamele.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu - vanilka

Ochucený růžový cukr s vanilkovou příchutí na výrobu cukrové vaty růžové barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu růžové barvy s příchutí vanilky.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu - jahoda

Ochucený červený cukr s jahodovou příchutí na výrobu cukrové vaty červené barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu červené barvy s příchutí jahod.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na výrobu cukrové vaty - meloun

Ochucený světle červený cukr s melounovou příchutí pro výrobu cukrové vaty světle červené barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu světle červené barvy s příchutí vodního melounu.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu - zelené jablko

Ochucený světle zelený cukr s příchutí zeleného jablka na výrobu cukrové vaty světle zelené barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu světle zelené barvy s příchutí zeleného jablka.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na výrobu cukrové vaty - ostružina

Ochucený modrý cukr s ostružinovou příchutí pro výrobu cukrové vaty modré barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu modré barvy s příchutí ostružin.
[Popis zboží...]


49,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Výrobník cukrové vaty Aptel AG137A

Vyrobte si doma snadno a jednoduše barevnou cukrovou vatu ve výrobníku cukrové vaty AG137. Stačí nasypat cukr, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Cukrovou vatu si můžete přpravit s různými příchutěmi.
[Popis zboží...]


629,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Výrobník cukrové vaty Aptel AG137 NEW

Vyrobte si doma snadno a jednoduše barevnou cukrovou vatu ve výrobníku cukrové vaty AG137 New. Stačí nasypat cukr, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Cukrovou vatu si můžete přpravit s různými příchutěmi.
[Popis zboží...]


669,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Výrobník cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu Carnival

Výrobník cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu Carnival v atraktivním designu představuje snadnou variantu domácí přípravy levné cukrové vaty. Stačí nasypat cukr krystal, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Tímto přístrojem
[Popis zboží...]


790,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Výrobník cukrové vaty Orava

Výrobník cukrové vaty Orava CM-550A - snadná domácí příprava cukrové vaty. Stačí nasypat jakýkoliv cukr, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru.
[Popis zboží...]


949,00 Kč (včetně DPH 21 %)

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 13 z 13