Neděle, 23 Zář 2018
Home PRODÁVANÉ ZNAČKY

E-SHOP

Hledat ve zboží

Přihlašovací formulář


Zapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

PRODÁVANÉ ZNAČKY
Orava PDF Tisk Email

Orava je tradiční značka domácích elektrospotřebičů. Kromě audiovizuální techniky je dodavatelem širokého spektra kuchyňských spotřebičů a dalších produktů pro domácnost.

 
Sephra PDF Tisk Email

sephra Sephra je nejvíce uznávané a důvěryhodné jméno profesionálních čokoládových fontán na čokoládové fondue po celém světě. Jako průkopník v odvětví čokoládových fontán, věnovala společnost Sephra hodně úsilí k vytvoření čokoládových fontán s nejvyšší kvalitou,

Celý článek...
 
DOMO-elektro PDF Tisk Email

logo-domoHeslem firmy DOMO-elektro je „Značkové kuchyňské spotřebiče na dosah ruky“. Značka DOMO je v celé Evropě synonymem radosti z vaření a pohodlí v každé domácnosti. Z širokého sortimentu kuchyňského vybavení firmy

Celý článek...
 
Výrobníky cukrové vaty PDF Tisk Email

Výrobníky cukrové vaty, ať už pro domácnost nebo gastronomii, pracují na stejném principu: v rotační hlavě se působením tepla mění krystaly cukru na karamel. Karamel vlivem odstředivé síly vylétá tenkými otvory na obvodu rotační hlavy do prostoru v nádobě výrobníku. Zde se ochlazuje, zpět cukernatí a dostává podobu tenkých vlákem, která pak namotáváme na špejli nebo kornout.

Celý článek...
 
Zevro PDF Tisk Email

zevroFirma Zevro je výrobcem stylových doplňků do kuchyně s vysokou užitnou hodnotou. Zevro se plně zaměřuje na inovativní technologie pro uskladnění a výdej potravin, které oceníte ve Vaší kuchyni.

Celý článek...