Sobota, 17 Lis 2018
Home PRODÁVANÉ ZNAČKY

E-SHOP

Hledat ve zboží

PRODÁVANÉ ZNAČKY
Orava PDF Tisk Email

Orava je tradiční značka domácích elektrospotřebičů. Kromě audiovizuální techniky je dodavatelem širokého spektra kuchyňských spotřebičů a dalších produktů pro domácnost.

 
Sephra PDF Tisk Email

sephra Sephra je nejvíce uznávané a důvěryhodné jméno profesionálních čokoládových fontán na čokoládové fondue po celém světě. Jako průkopník v odvětví čokoládových fontán, věnovala společnost Sephra hodně úsilí k vytvoření čokoládových fontán s nejvyšší kvalitou,

Celý článek...
 
DOMO-elektro PDF Tisk Email

logo-domoHeslem firmy DOMO-elektro je „Značkové kuchyňské spotřebiče na dosah ruky“. Značka DOMO je v celé Evropě synonymem radosti z vaření a pohodlí v každé domácnosti. Z širokého sortimentu kuchyňského vybavení firmy

Celý článek...
 
Výrobníky cukrové vaty PDF Tisk Email

Výrobníky cukrové vaty, ať už pro domácnost nebo gastronomii, pracují na stejném principu: v rotační hlavě se působením tepla mění krystaly cukru na karamel. Karamel vlivem odstředivé síly vylétá tenkými otvory na obvodu rotační hlavy do prostoru v nádobě výrobníku. Zde se ochlazuje, zpět cukernatí a dostává podobu tenkých vlákem, která pak namotáváme na špejli nebo kornout.

Celý článek...
 
Zevro PDF Tisk Email

zevroFirma Zevro je výrobcem stylových doplňků do kuchyně s vysokou užitnou hodnotou. Zevro se plně zaměřuje na inovativní technologie pro uskladnění a výdej potravin, které oceníte ve Vaší kuchyni.

Celý článek...