Sobota, 17 Lis 2018
Home Výrobníky cukrové vaty

E-SHOP

Hledat ve zboží

PDFTisk

Výrobníky cukrové vaty

Výrobníky cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu.

Zde naleznete stroje na výrobu cukrové vaty - výrobníky cukrové vaty a taky ochucený a barevný cukr vhodný na výrobu cukrové vaty. Pokračovat můžete kliknutím na obrázky výše. Kliknutím na obrázek s dózou s cukrem se dostanete do kategorie cukru na výrobu cukrové vaty a kliknutím na obrázek výrobníku cukrové vaty se dostanete do kategorie výrobníků cukrové vaty. Můžete ale nakupovat na této stránce níže, kde najdete jak cukr na cukrovou vatu tak také stroje na výrobu cukrové vaty.

 Seřadit podle:

Hranaté špejle 4x4mm - 30 cm

Hranaté špejle z lipového dřeva pro snadnější přípravu cukrové vaty. Na hranatou špejli se cukrová vata zachytává snáze než na kulatou špejli a nesklouzne. Rozměr 4x4 mm, délka 30 cm. V jednom balení je 25 kusů.
[Popis zboží...]


29,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Banana Bonanza - banán 1,47 kg

Datum minimální trvanlivosti do 13.11.2018. Ochucený žlutý cukr s banánovou příchutí na výrobu cukrové vaty žluté barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu žluté barvy s příchutí banánu.
[Popis zboží...]


299,00 Kč
229,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Ušetříte: 70,00 Kč
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Watermelon - meloun 1,47 kg

Ochucený růžový cukr s příchutí melounu na výrobu cukrové vaty růžové barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu růžové barvy s příchutí melounu.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Piňa Colada 1,47 kg

Ochucený žlutý cukr s příchutí Piňa Colady na výrobu cukrové vaty žluté barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu žluté barvy s příchutí Piňa Colada.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Spookie Fruiti - hrozny 1,47 kg

Ochucený fialový cukr s příchutí hroznů na výrobu cukrové vaty fialové barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu fialové barvy s příchutí hrozna.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Leapin' Lime - limetka 1,47 kg

Ochucený zelený cukr s příchutí limetky na výrobu cukrové vaty zelené barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu zelené barvy s příchutí limetky.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Sassy Apple 1,4 kg

Ochucený zelený cukr s příchutí jablka na výrobu cukrové vaty zelené barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu zelené barvy s příchutí jablka.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Maple - javor 1,47 kg

Ochucený světle hnědý cukr s příchutí javorového sirupu na výrobu cukrové vaty světle hnědé barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou světle hnědou cukrovou vatu s příchutí javoru.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Birthday cake 1,47 kg

Ochucený bílý cukr s příchutí Birthday cake na výrobu cukrové vaty bílé barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou bílou cukrovou vatu s příchutí dortu.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Cukr na cukrovou vatu Flossugar Choc-O-Floss - čokoláda 1,47 kg

Ochucený bílý cukr s příchutí čokolády na výrobu cukrové vaty bílé barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou bílou cukrovou vatu s příchutí čokolády.
[Popis zboží...]


299,00 Kč (včetně DPH 15 %)
Výrobník cukrové vaty Aptel AG137 NEW

Vyrobte si doma snadno a jednoduše barevnou cukrovou vatu ve výrobníku cukrové vaty AG137 New. Stačí nasypat cukr, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Cukrovou vatu si můžete přpravit s různými příchutěmi.
[Popis zboží...]


629,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Výrobník cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu Carnival

Výrobník cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu Carnival v atraktivním designu představuje snadnou variantu domácí přípravy levné cukrové vaty. Stačí nasypat cukr krystal, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Tímto přístrojem
[Popis zboží...]


790,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Výrobník cukrové vaty Orava

Výrobník cukrové vaty Orava CM-550A - snadná domácí příprava cukrové vaty. Stačí nasypat jakýkoliv cukr, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru.
[Popis zboží...]


879,00 Kč (včetně DPH 21 %)
Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine, 500W

Co milují všechny děti? Přece cukrovou vatu! S chutí se do ní pouštějí při návštěvě cirkusu, jarmarků či zoologické zahrady. Výroba cukrové vaty nestojí mnoho, ale pro vaše děti má cenu zlata. Pokud jim chcete tímto pamlskem zpestřit rodinné oslavy, nebo
[Popis zboží...]


977,00 Kč (včetně DPH 21 %)

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 14 z 14