výrobník-cukrove-vaty-carnival

Výrobník cukrové vaty Carnival

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena790,00 Kč
Celkem bez daně:652,89 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Výrobník cukrové vaty Carnival v atraktivním designu představuje snadnou variantu domácí přípravy levné cukrové vaty. Stačí nasypat cukr krystal, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Tímto přístrojem uděláte zaručeně dětem radost.

Výrobník cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu Carnival v atraktivním designu představuje snadnou variantu domácí přípravy levné cukrové vaty. Stačí nasypat cukr krystal, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Tímto přístrojem uděláte zaručeně dětem radost.

Výrobník cukrové vaty Carnival má stabilní základnu s protiskluzovým nožičkama, snadno se čistí a obsluhuje. V ceně dodávky je odměrka a špejle na cukrovou vatu. Tento výrobník není určen pro komerční použití. Cukrovou vatu vyrábí menší než komerční výrobníky, což je dáno mnohem menšími rozměry tohoto výrobníku, než mají komerční výrobníky.

Domácí výrobník cukrové vaty je skvělý doplněk Vašich oslav, party a svátečních příležitostí. Pod dozorem dospělých si zvládnou vyrobit cukrovou vatu i děti. Cukrovou vatu si můžete připravit s různými příchutěmi.

Speciální hrubozrnný cukr na výrobu cukrové vaty si můžete zakoupit zde

Můžete si zde nakoupit také speciální čtyřhranné špejle pro snadné namotání cukrové vaty.

 

Parametry:

Napětí/příkon - 220V/500W

Průměr nádoby - 29,5 cm

Hmotnost - 2 kg

Barva - růžová a bílá

Materiál - plast a kov

Rozměry krabice: 30 cm x 31 cm x 30 cm

Doplňky: odměrka na cukr