vyrobnik-vaty-cotton-candy

Výrobník cukrové vaty Cotton candy

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena840,00 Kč
Celkem bez daně:694,21 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Co milují všechny děti? Přece cukrovou vatu! S chutí se do ní pouštějí při návštěvě cirkusu, jarmarků či zoologické zahrady. Výroba cukrové vaty nestojí mnoho, ale pro vaše děti má cenu zlata. Pokud jim chcete tímto pamlskem zpestřit rodinné oslavy, nebo

Co milují všechny děti? Přece cukrovou vatu! S chutí se do ní pouštějí při návštěvě cirkusu, jarmarků či zoologické zahrady. Výroba cukrové vaty nestojí mnoho, ale pro vaše děti má cenu zlata. Pokud jim chcete tímto pamlskem zpestřit rodinné oslavy, nebo doma organizované dětské párty s kamarády, pořiďte si do domácnosti stroj na výrobu cukrové vaty Richard Bergendi Cotton Candy Machine.

Zábavný přístroj na výrobu cukrové vaty. Kromě přípravy vaty už na první pohled zaujme svým velmi povedeným retro designem - přístroj vypadá, jako by se vrátil z 50. let. Vatu zvládá připravovat jak z klasického cukru krystal, tak i z různých bonbónů - díky tomu může být vata také pěkně barevná. Nejjednodušší je ale použít speciální cukr na výrobu cukrové vaty, který najdete také v tomto e-shopu. Výroba vaty je navíc velmi zábavná a radost z ní budou mít především děti - ideální poslouží také na dětských oslavách.

Přístroj je velmi skladný a rozebíratelný - snadno se čistí a zabere skutečně málo místa. Pomocník, který vyrobí sladké pokušení a navíc se snadno čistí.

Součástí balení je i odměrka na cukr. Kvalitní cukrová vata za pár korun, kterou doma vykouzlíte, vás v očích vašich dětí a jejich kamarádů vynese na první příčky dětských hitparád o nejlepší mámu na světě.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Napájení: 230 V ~ 50 Hz
Příkon: max. 500 W
Rozměry: 270 x 220 x 270 mm
Rozměry balení: 200 x 280 x 280 mm
Hmotnost: 1,8 kg

Speciální hrubozrnný cukr na výrobu cukrové vaty si můžete zakoupit zde

Další informace o výrobnících cukrové vaty, které jsou společné pro všechny výrobníky cukrové vaty najdete zde.

Můžete si zde nakoupit také speciální čtyřhranné špejle pro snadné namotání cukrové vaty.